Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı

 Serigrafi Baskıda en son teknoloji ile donatılmış makine parkımız ve deneyimli çalışanlamış olur ile kısa sürede, opak ve şeffaf çıkartma etiketleri, kısmi lak, kabartma lak, simli lak, pvc etiket, yüksek kalitede 70 x 100 ve 50 x 70 UV Lak, Lokal Lak, Kabartma Lak, Effect Lak, Emboss ve diger her türlü serigrafi ve tampon baskı işlemleriniz firmamızda yapılmaktadır.    

Serigrafbaski ve malzemeleri
Çıkartma Etiketler(Sticker)

Sticker, yani "çıkartma etiket" çalışmasında malzeme ve mürekkep, kullanılacak alana gore seçilir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu reklam aracı yapışkanlık ve dayanıklılık açısından 1 ile 7 yıl arasında değişken olarak üretilebilir. Malzemelerin tümü kalite belgeli olup; kağıt, pvc, alüminyum özellikli taşıyıcılar üzerine kullanım yerine bakılırsa baskı mümkündür. Genellikle tanıtım amaçlı veya promosyona yönelik çalışmalarda değişik ebatlarda istenilen renklerde baskı yapılır. çeşitli zemin renkler, isteğe bakılırsa kullanılabildiği şeklinde, şeffaf araç-gereç de kullanılabilir. Amaca göre içten yada dıştan yapışkanlı ve çift taraflı etiketler tercih edilebilir.

Serigrafi Baskı

Sticker, doğrusu "çıkartma etiket" çalışmasında malzeme ve mürekkep, kullanılacak alana nazaran seçilir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu reklam aracı yapışkanlık ve dayanıklılık açısından 1 ile 7 yıl arasında değişken olarak üretilebilir. Serigrafi Baskı Malzemelerin tümü kalite belgeli olup; kağıt, pvc, alüminyum özellikli taşıyıcılar üzerine kullanım yerine nazaran baskı mümkündür. çoğu zaman tanıtım fakatçlı veya promosyona yönelik çalışmalarda değişik ebatlarda istenilen renklerde baskı yapılır. çeşitli zemin renkler, isteğe bakılırsa kullanılabildiği benzer biçimde, şeffaf araç-gereç de kullanılabilir. Amaca gore içten veya dıştan yapışkanlı ve çift taraflı etiketler tercih edilebilir.

PVC Baskı

Sticker, kısaca "çıkartma etiket" çalışmasında malzeme ve mürekkep, kullanılacak alana göre seçilir. İç ve dış mekanlarda kullanılan bu reklam aracı yapışkanlık ve dayanıklılık açısından 1 ile 7 yıl içinde değişken olarak üretilebilir. Malzemelerin tümü kalite belgeli olup; kağıt, pvc, alüminyum özellikli taşıyıcılar üzerine kullanım yerine göre baskı mümkündür. çoğu zaman tanıtım fakatçlı veya promosyona yönelik çalışmalarda değişik ebatlarda istenilen renklerde baskı yapılır. çeşitli zemin renkler, isteğe nazaran kullanılabildiği gibi, şeffaf malzeme de kullanılabilir. Amaca gore içten veya dıştan yapışkanlı ve çift taraflı etiketler tercih edilebilir.